ESHOP JAK ŽÍT DLOUHO.cz

Objednávky: (+420) 724 719 732 nebo po e-mailu: info@stanleybradley.eu

Košík je prázdný

Podzimní dopig

Echinfis - mějte po ruce, když na vás "něco leze". 

Extrakt z rostliny Echinacea purpurea, vypěstované přímo ve Finsku, je velmi vhodný u různých nachlazení u příznaků jako rýma, bolest hlavy, teplota, škrábání v krku, kašel. V době chřipek a zvýšeného výskytu snadno přenosných onemocnění pomáhá potíže lépe překonat a po nemoci urychlit rekonvalescenci, kladně ovlivňuje imunitu organismu a zlepšuje jeho odolnost, posilňuje aktivitu bílých krvinek, které mají schopnost ničit v těle viry a bakterie. 

V našem e-shopu najdete Echinfis ve výhodném balíčku 2+1 = 1 121 Kč. Díky této akci Echinfis stojí 374 Kč / ks.

  http://jakzitdlouho.cz/index.php/product/156-echinfis-2-1

 

Flexistron - klouby, ať nejsou ztuhlé a strnulé, ale pružné a ohebné

S věkem se smířit musíme..... S čím ale nemůsíme, jsou kloubní potíže. Extrakt ze slávek totiž vydatně pomáhá udržet klouby funkční a pohyblivé, pomáhá mírnit jejich ztuhlost, podporuje tvorbu kloubního mazu a obnovu kloubní chrupavky. Do Vánoc u není daleho a pohybový aparát potřebují mít fit nejen vrcholoví sportovci, ale také naše dospívající děti, zaneprázdnění rodiče a samozřejmě prarodiče, ať už jsou aktivní, nebo o hůlce.

Výhodný listopadový balíček 2+1 = 1 591 Kč. Díky této akci Flexistrong stojí 530 Kč / ks!

http://jakzitdlouho.cz/index.php/product/155-flexistrong-2-1

 

Colenzycaps - enzymy pro lepší trávení a čilejší metabolismus

Colenzycaps obsahuje rýžové otruby a komplex trávicích enzymů, vhodných nejen pro podporu trávení. Trávicí enzymy pomáhají zlepšit zažívání, jsou nápomocné u nadýmání či špatného vyprazdňování. Jsou vhodné u trávicích obtíží vznikajících cca do 1 hodiny po jídle, např. pocit plnosti, tlaku v nadbřišku, říhání, slabost, nevolnosti. Produkt zajišťuje "systémovou enzymoterapii", tj. doplňuje ubývající enzymy, bojuje se záněty, podporuje přípravu na operace i rychlejší zotavení po nemocích. Pro lepší trávení užívejte jednu kapsli při jídle nebo těsně po něm, pro aktivnější metabolismus - půl hodiny před jídlem a nalačno.

Cena po 30% slevě: 546 Kč!

Pycnogenol / Pycnogenol Strong - mimořádně všestranná ochrana organismu 

Pycnogenol® ochraňuje buňky před volnými radikály, skvěle pečuje o srdečně-cévní systém, o stav cév, žil i kapilár. Podporuje cirkulaci krve, udržení optimálního krevního tlaku i hladiny cholesterolu, příznivě ovlivňuje vitalitu a imunitu organismus, zlepšuje hojení ran, podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, zlepšuje tak pružnost pokožky i cév a zpomaluje tvorbu vrásek, je užitečný v péči o zrak, podává se jako doplněk u šedého i zeleného zákalu. Velmi vhodný pro diabetiky a alergiky, pro osoby s křečovými žilami. Zvyšuje vytrvalost u sportovního výkonu, zkracuje dobu regenerace. Je vhodnou součástí každodenní ochrany lidí, kteří čelí škodlivým vnějším vlivům nebo stresovému prostředí. 

Pycnogenol cena po 30% slevě: 462 Kč!

Pycnogenol Strong cena po 30% slevě: 812 Kč!

 

http://jakzitdlouho.cz/index.php/e-shop/product/70-pycnogenol-strong

http://jakzitdlouho.cz/index.php/component/hikashop/product/69-pycnogenol

 

Share