ESHOP JAK ŽÍT DLOUHO.cz

Objednávky: (+420) 724 719 732 nebo po e-mailu: info@stanleybradley.eu

Košík je prázdný

Říjnová nabídka preparátů 2+1

Xyliacertabs (90 tbl) 2+1 a Xyliacetabs (210 tbl) 2+1:

Velmi chutný vitamín C z třešně aceroly a černého rybízu, slazený xylitolem z březové kůry. Velice oblíbený, vynikající pro mladší a starší generaci.

Vitamín C posilňuje imunitu a vitalitu organismus, je výborný v době chřipek a častých nachlazení, působí proti únavě, je významný pro regeneraci těla oslabeného stresy různého druhu, nezbytný při hojení ran.

Xylitol je sladidlo vhodné i pro diabetiky, pomáhá chránit před zubním kazem a tvorbou zubního plaku, Světová zdravotnická organizace již v r. 1988 doporučila částečné nahrazení curků xylitolem.

Xyliacertabs 210 tbl. v akci 2+1 za 941 Kč a Xyliacertabs 90 tbl. 2+1 za 491 Kč.

 

Objednávat můžete v našem e-shopu - http://jakzitdlouho.cz/index.php/category/28-finske-prirodni-preparaty

 

Fosfocaps 2+1 pro bystrou mysl:

Fosfocpas má díky svému složení kladný vliv na paměť, játra, žlučník i dobré zažívání. Lecitin pozitivně ovlivňuje činnost mozku, paměť  a koncentraci, mentální i nervové procesy. Pečuje o cévy a činnost jater, přispívá ke snížení cholesterolu i krevního tlaku. Hořčík má kladný vliv na nervový a srdečně-cévní systém. Doporučuje se u tiků, svalových křečí,podrážděnosti či únavy. Mangan je důležitý pro tvrobu energie a dobře gungující imunitní systém.

Komu se Fosfocaps doporučuje?

Např. žákům či studentům během učení, neklidným a roztěkaným dětem, vytíženým zaměstnancům, lidem ve stresu, rekonvalescentům po mozkových příhodách, seniorům. Osobám konzumujícím tuky, cukry, alkohol či kávu pomáhá pečovat o cévy a játra.

Fosfocaps 2+1 za 981 Kč.

Objednávat můžete v našem e-shopu - http://jakzitdlouho.cz/index.php/category/28-finske-prirodni-preparaty 

Share